Ο Τομέας Πληροφορικής του 2ου ΕΚ Ηρακλείου σε συνεργασία με τον Σχολικό Σύμβουλο Πληροφορικής Ανατολικής Κρήτης & Γενικής Παιδαγωγικής Ευθύνης  του 2ου ΕΚ  Δρ. Πανσεληνά Γεώργιο, διοργανώνουν επιμορφωτικό σεμινάριο για εκπαιδευτικούς Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης κάθε ειδικότητας με θέμα

Δημιουργική χρήση των κοινωνικών δικτύων (social media) από εκπαιδευτικούς.

Το σεμινάριο θα διεξαχθεί την Πέμπτη 8η Μαΐου 2014, ώρα 18:00-20:00στο αμφιθέατρο του 48ου Δημοτικού σχολείου (συστεγάζεται με το 2ο ΕΚ).Εισηγητής θα είναι ο κ. Γιάννης Φαρσάρης, καθηγητής Πληροφορικής του 4ου Εσπερινού ΕΠΑΛ Ηρακλείου, με μεταπτυχιακή εξειδίκευση στην Εκπαίδευση Ενηλίκων.

Η λίστα συμμετεχόντων είναι η παρακάτω:

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΥ ΥΠΗΡΕΤΕΙΤΕ

AΣΔΡΕ

ΑΝΤΩΝΙΑ

16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ

ΑΓΑΠΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

34ο Δ.Σ.Η.

ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΣ

5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΑΔΑΜΙΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

10 Δ.Σ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΛΑΝΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΕΠΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΛΕΒΥΖΑΚΗ

ΜΕΛΕΤΙΑ

9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΑΜΑΡΓΙΑΝΙΤΑΚΗ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ

ΜΑΝΟΣ

1ο E.K. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

3ο Δ.Σ.ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

ΑΝΤΩΝΟΔΗΜΗΤΡΑΚΗ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

13ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΘΕΑΝΩ

3Ο Δ. ΣΧ. Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

2ο Δ.Σ. ΒΟΥΤΩΝ

ΑΡΓΥΡΗ

ΑΛΙΚΗ

7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

13ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΣΠΡΑΚΗ

ΓΑΒΡΙΕΛΛΑ

ΠΠΓΗ

ΑΣΣΑΡΓΙΩΤΑΚΗ

ΕΙΡΗΝΗ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΖΙΟΥ

ΑΥΓΕΝΑΚΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

52ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ

ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ

3ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΦΡΑΘΙΑΝΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΒΑΛΕΡΓΑΚΗ

ΕΙΡΗΝΗ

1Ο ΔΗΜ. ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑΣ

ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ

ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ

31ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΒΑΣΙΛΑΚΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΕΠΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

ΣΠΥΡΟΣ

ΚΕΠΛΗΝΕΤ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΒΛΑΧΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

5ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗ

ΕΛΕΝΗ

ΕΕΕΕΚ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΓΑΛΑΝΑΚΗ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

ΓΑΛΑΝΑΚΗ

ΧΑΡΑ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΓΑΡΑΖΑΝΑΚΗ

ΕΙΡΗΝΗ

27ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ

ΓΑΡΓΑΝΟΥΡΑΚΗΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

2ο ΕΚΦΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

2ο Ε.Κ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΕΕΕΚ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

8ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΓΕΛ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ

ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΓΕΛ ΓΑΖΙΟΥ

ΓΚΟΥΝΑ

ΑΦΡΟΔΙΤΗ

41ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΓΥΠΑΡΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

49ο ΔΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΔΑΪΛΑΚΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

5ο  ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

34ο ΔΣΗ

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ

ΦΙΛΗΜΩΝΑΣ

ΓΕΝ.ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΧΑΝΩΝ

ΔΕΣΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Δ.Δ.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΔΟΚΙΑΝΑΚΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΔΡΑΚΟΥΛΗ

ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ

3ο  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΖΑΚΥΝΘΙΝΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

6ο – 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ

ΕΛΕΝΗ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΧΟΥ

ΖΕΑΚΗ

ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ

ΓΕΛ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

ΖΕΡΒΑΚΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

6ο ΕΠΑΛ

ΖΕΡΒΑΚΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΕΕΕΕΚ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΙΑΝΝΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ

ΚΑΛΛΙΡΟΗ

9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΘΕΑΝΩ

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

3Ο Δ. ΣΧ. Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

ΚΑΖΑΜΙΑ

ΣΟΦΙΑ

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΑΡΑΚΙΟΥ

ΚΑΛΑΦΑΤΑΚΗΣ

ΚΟΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΕΛ ΑΓΙΟΥ ΜΥΡΩΝΑ

ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Δ Σ ΜΟΧΟΥ

ΚΑΜΕΝΟΥ

ΒΙΚΤΩΡΙΑ

9Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΕΛ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΒΑΓΙΩΝΙΑΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

48ο ΔΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΑΡΑΚΟΛΤΣΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ

5Ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΑΡΥΔΑ

ΜΑΡΙΑ

13ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΑΣΑΚΗ

ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΓΕΛ ΑΣΗΜΙΟΥ

ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗ

ΦΩΤΕΙΝΗ

Δ.Σ. ΒΑΣΙΛΕΙΩΝ-32ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΑΤΣΑΡΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΕΛ ΚΑΣΤΕΛΛΙΟΥ

ΚΑΨΑΛΗ

ΑΝΝΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΡΙΖΙΩΝ

ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

13ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΟΚΟΤΣΑΚΗ

ΑΝΤΩΝΙΑ

ΕΥΡΩΠΑΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΚΟΝΣΟΛΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΗΜΙΟΥ

ΚΟΡΝΗΛΑΚΗ

ΕΡΡΙΚΑ

ΚΕΣΥΠ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΟΥΚΟΥΡΑ

ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ

48ο ΔΗΜ.ΣΧΟΛ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΟΥΜΠΕΝΑΚΗ

ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΙΕΚ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΟΥΜΠΕΝΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΓΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ

ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗ

ΧΑΡΟΥΛΑ

ΓΕΛ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ

ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΑΚΗ

ΑΘΗΝΑ

1o ΔΣ ΛΙΜΕΝΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

ΚΡΟΥΣΤΑΛΙΔΟΥ

ΣΤΥΛΙΑΝΗ

2o ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΡΟΥΣΤΑΛΛΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

37ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

8Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΛΙΟΝΤΑΚΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ

ΛΟΥΚΑΚΗ

ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ

ΓΕΛ ΓΑΖΙΟΥ

ΛΟΥΛΑΚΗ

ΣΟΦΙΑ

57ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΜΑΚΡΑΚΗ

ΑΝΝΑ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΜΑΚΡΑΚΗ

ΕΛΕΝΗ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΧΑΝΩΝ

ΜΑΛΕΤΖΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΥΜΝ ΒΙΑΝΝΟΥ

ΜΑΜΟΥΛΑΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΣΗΜΙΟΥ

ΜΑΝΑΣΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

7ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ

ΜΑΝΑΣΑΚΗΣ

ΠΕΤΡΟΣ

Δ.Σ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ

ΜΑΝΙΔΑΚΗ

ΣΤΥΛΙΑΝΗ

9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΓΕΛ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ

ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΓΕΛ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΜΑΡΑΚΗ

ΣΤΥΛΙΑΝΗ

57ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΜΑΡΚΑΚΗ

ΧΑΡΑ

ΠΠΓ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΜΑΡΚΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

11Ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΜΑΡΚΟΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

13ο ΔΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ-ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΛΙΩΝ

ΜΕΝΕΓΑΤΟΥ

ΜΑΡΙΕΤΙΝΑ

2Ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΜΕΡΑΜΒΕΛΙΩΤΑΚΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΓΕΛ ΓΟΥΒΩΝ

ΜΗΛΙΑΡΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

11ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΜΙΛΚΑ

ΜΑΡΙΑ

3Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΜΙΜΙΝΟΥ

ΑΝΘΙΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΤΕΦΕΛΙΟΥ

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ

ΑΦΡΟΔΙΤΗ

6ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΜΠΑΣΙΑ

ΒΙΒΙΑΝ

11ο Γ.Λ.Η.

ΜΠΙΤΖΑΡΑΚΗ

ΟΛΓΑ

11ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΜΠΟΤΟΝΑΚΗ

ΕΛΕΝΗ

4ο ΕΠΑΛ

ΝΑΛΕΤΑΚΗ

ΑΘΗΝΑ

ΓΕΛ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΝΤΑΜΠΑΚΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΓΕΛ ΜΟΙΡΩΝ

ΝΤΕΚΑ

ΔΗΜΗΤΡΑ

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΟΙΡΩΝ

ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

10ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΟΥΣΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΠΑΝΤΕΡΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2ο ΕΚΦΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΠΑΞΙΜΑΔΑΚΗ

ΣΟΦΙΑΝΝΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΖΕΡΜΙΑΔΩΝ

ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΠΗΝΕΛ. ΦΩΤΕΙΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΟΥΡΝΩΝ

ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΣΤΕΛΛΑ

9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

28ο ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΓΕΛ ΑΣΗΜΙΟΥ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΆΝΩ ΒΙΑΝΝΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΜΑΝΩΛΑΚΗ

ΘΕΑΝΩ

1ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΠΑΤΕΡΑΚΗ

ΜΑΡΙΑΝΘΗ

5ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΗ

ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ

Δ/ΝΤΡΙΑ 1οο ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΠΕΤΡΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ

ΣΟΦΙΑ

13ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ

ΑΙΜΙΛΙΑ

9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΠΡΕΒΕΛΙΑΝΑΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΠΡΕΝΤΖΑ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

13ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΡΕΦΑΝΙΔΟΥ

ΑΝΝΑ

5ο ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΠΕΝΤΕΒΗ

ΡΟΓΔΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

4ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

37ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

ΣΑΪΤΑΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΣΑΠΙΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΕΛ ΑΣΗΜΙΟΥ

ΣΑΡΙΔΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΓΕΛ ΚΑΣΤΕΛΛΙΟΥ

ΣΕΡΓΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

28ο /57ο Δ.Σ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΣΗΦΑΚΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

11ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΣΗΦΑΚΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΓΕΛ ΑΡΧΑΝΩΝ

ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΠΗΛΙΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΑΡΟΥ

ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

5ο ΕΠΑ.Λ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΣΤΡΑΤΑΚΗ

ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ

9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΣΥΡΠΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

5ο EΠΑΛ

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΤΑΚΑ

ΜΑΡΙΑ

1ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΤΖΑΝΑΚΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΓΕΛ ΧΑΡΑΚΑ

ΤΖΙΒΑΡΑ

ΕΛΙΝΑ

ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΤΡΥΦΙΔΗ

ΦΩΤΕΙΝΗ

4ο ΔΣ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

ΦΑΝΙΟΥΔΑΚΗ

ΕΛΕΝΑ

ΓΕΛ Ν.ΑΛΙΚ/ΣΟΥ

ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

1ο ΕΚΦΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΦΙΟΛΙΤΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

11ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΦΛΩΡΟΥ

ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

1ο ΓΑΖΙΟΥ

ΦΟΥΚΑΡΑΚΗ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΑΖΙΟΥ

ΦΟΥΚΑΡΑΚΗ

ΕΙΡΗΝΗ

3Ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

3Ο ΓΥΝΜΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΕΛ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

ΧΑΡΚΙΩΤΑΚΗ

ΑΣΗΜΕΝΙΑ

ΠΠΓ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΧΑΤΖΑΚΗ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

Γ.Λ.ΚΑΣΤΕΛΛΙΟΥ

ΧΑΤΖΑΚΗ

ΧΡΥΣΗ

1ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΧΙΩΤΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΧΟΥΛΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ.

Παρακαλούνται όλοι οι παραπάνω να προσέλθουν στο αμφιθέατρο του 48ου ΔΣ Ηρακλείου (συστεγάζεται με το 2ο ΕΚ) το αργότερο ως τις 17:50.

 

   

Καλώς Ορίσατε  

Αγαπητές συναδέλφισσες, αγαπητοί συνάδελφοι,

Σας καλωσορίζω στο δικτυακό τόπο που φιλοδοξεί να συγκεντρώσει τη δημιουργικότητα αλλά και την ανάγκη μας για επικοινωνία και συνεργασία.

 Ο σκοπός του είναι...

 Γιώργος Πανσεληνάς

Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Αν. Κρήτης

   

Εκδηλώσεις  

mathitiko festival 2019

   

Βιβλία  

ef plir

   

Junior Code Academy  

Logo JCA

   

Περιοχή Χρηστών